bmw


BMW ORC 3

RACE 1

print



Fecha : 31/07/2017Hora Salida : 13:18:00Distancia : 7.25 Coeficiente : 1 Recorrido Compuesto
Pos N.Vela Yate Armador Patron Club Hora Llegada T.Invertido T.Corregido Obs Puntos
1 GBR7897R JUST THE JOB SCOTT BEATTIE SCOTT BEATTIE CVP ANDRATX 14:34:38 01:16:38 00:00:00   1
2 ESP9743 SWAHILI HERNAN MONES RUIZ HERNAN MONES RUIZYC ARGENTINO   14:33:44 01:15:44 00:01:29   2
3 ESP7565 LANZAROTE SAILING PARADISE YE CABRERA / MIKEL BANUS ALEJANDRO MORALES RCN ARRECIFE 14:35:18 01:17:18 00:01:51   3
4 ESP6928 GRUPO CERES JAVIER BANDERAS DANIEL CUEVAS PD BENALMADENA 14:35:07 01:17:07 00:02:27   4
5 ESP8626 SABARA - VARICENTRO HERMANOS CAÑIZARES DIAZ IGNACIO CAÑIZARES RCMTPU 14:34:43 01:16:43 00:03:11   5
6 ESP6414 ENRIAERO PUERTO DE INDIAS MANUEL PRETEL RINCON MAXIMILIANO CRUZ PANEQUE CD NAUTICO PUNTA UMBRIA 14:35:59 01:17:59 00:04:15   6
7 ESP8185 SAONA GONZALO CALVO PIERA GONZALO CALVO PIERA RCN VALENCIA 14:37:28 01:19:28 00:04:38   7
8 ESP8139 PISCO PERU ALFONSO ESCALANTE CASSINELLI LUCAS EZEQUIEL VESCIO YC PERUANO 14:38:15 01:20:15 00:06:12   8
9 ESP8129 CHRONO VLADISLAV GORYACHEV VLADISLAV GORYACHEV   14:39:11 01:21:11 00:07:35   9

BMW ORC 3

RACE 2

print



Fecha : 31/07/2017Hora Salida : 15:21:00Distancia : 7.24 Coeficiente : 1 Recorrido Compuesto
Pos N.Vela Yate Armador Patron Club Hora Llegada T.Invertido T.Corregido Obs Puntos
1 ESP6928 GRUPO CERES JAVIER BANDERAS DANIEL CUEVAS PD BENALMADENA 16:52:40 01:31:40 00:00:00   1
2 ESP8185 SAONA GONZALO CALVO PIERA GONZALO CALVO PIERA RCN VALENCIA 16:54:18 01:33:18 00:01:39   2
3 ESP7565 LANZAROTE SAILING PARADISE YE CABRERA / MIKEL BANUS ALEJANDRO MORALES RCN ARRECIFE 16:58:09 01:37:09 00:03:19   3
4 GBR7897R JUST THE JOB SCOTT BEATTIE SCOTT BEATTIE CVP ANDRATX 16:56:22 01:35:22 00:04:13   4
5 ESP9743 SWAHILI HERNAN MONES RUIZ HERNAN MONES RUIZYC ARGENTINO   16:58:51 01:37:51 00:06:24   5
6 ESP8626 SABARA - VARICENTRO HERMANOS CAÑIZARES DIAZ IGNACIO CAÑIZARES RCMTPU 16:58:56 01:37:56 00:07:27   6
7 ESP8139 PISCO PERU ALFONSO ESCALANTE CASSINELLI LUCAS EZEQUIEL VESCIO YC PERUANO 16:59:42 01:38:42 00:07:41   7
8 ESP6414 ENRIAERO PUERTO DE INDIAS MANUEL PRETEL RINCON MAXIMILIANO CRUZ PANEQUE CD NAUTICO PUNTA UMBRIA 16:59:05 01:38:05 00:08:12   8
9 ESP8129 CHRONO VLADISLAV GORYACHEV VLADISLAV GORYACHEV   17:05:11 01:44:11 00:14:21   9

BMW ORC 3

RACE 3

print



Fecha : 01/08/2017Hora Salida : 14:01:00Distancia : 6.04 Coeficiente : 1 Recorrido Compuesto
Pos N.Vela Yate Armador Patron Club Hora Llegada T.Invertido T.Corregido Obs Puntos
1 ESP6928 GRUPO CERES JAVIER BANDERAS DANIEL CUEVAS PD BENALMADENA 15:04:24 01:03:24 00:00:00   1
2 ESP8185 SAONA GONZALO CALVO PIERA GONZALO CALVO PIERA RCN VALENCIA 15:05:25 01:04:25 00:00:53   2
3 ESP7565 LANZAROTE SAILING PARADISE YE CABRERA / MIKEL BANUS ALEJANDRO MORALES RCN ARRECIFE 15:06:23 01:05:23 00:01:08   3
4 GBR7897R JUST THE JOB SCOTT BEATTIE SCOTT BEATTIE CVP ANDRATX 15:06:30 01:05:30 00:01:17   4
5 ESP9743 SWAHILI HERNAN MONES RUIZ HERNAN MONES RUIZYC ARGENTINO   15:06:26 01:05:26 00:02:18   5
6 ESP6414 ENRIAERO PUERTO DE INDIAS MANUEL PRETEL RINCON MAXIMILIANO CRUZ PANEQUE CD NAUTICO PUNTA UMBRIA 15:06:47 01:05:47 00:03:20   6
7 ESP8626 SABARA - VARICENTRO HERMANOS CAÑIZARES DIAZ IGNACIO CAÑIZARES RCMTPU 15:06:53 01:05:53 00:03:29   7
8 ESP8129 CHRONO VLADISLAV GORYACHEV VLADISLAV GORYACHEV   15:07:42 01:06:42 00:04:11   8
9 ESP8139 PISCO PERU ALFONSO ESCALANTE CASSINELLI LUCAS EZEQUIEL VESCIO YC PERUANO 15:09:55 01:08:55 00:06:03   9

BMW ORC 3

RACE 4

print



Fecha : 03/08/2017Hora Salida : 15:39:00Distancia : 5.6 Coeficiente : 1 Recorrido Compuesto
Pos N.Vela Yate Armador Patron Club Hora Llegada T.Invertido T.Corregido Obs Puntos
1 ESP6928 GRUPO CERES JAVIER BANDERAS DANIEL CUEVAS PD BENALMADENA 16:44:15 01:05:15 00:00:00   1
2 ESP8185 SAONA GONZALO CALVO PIERA GONZALO CALVO PIERA RCN VALENCIA 16:44:56 01:05:56 00:00:39   2
3 ESP9743 SWAHILI HERNAN MONES RUIZ HERNAN MONES RUIZYC ARGENTINO   16:46:05 01:07:05 00:02:03   3
4 ESP7565 LANZAROTE SAILING PARADISE YE CABRERA / MIKEL BANUS ALEJANDRO MORALES RCN ARRECIFE 16:47:50 01:08:50 00:02:13   4
5 GBR7897R JUST THE JOB SCOTT BEATTIE SCOTT BEATTIE CVP ANDRATX 16:46:48 01:07:48 00:02:42   5
6 ESP8139 PISCO PERU ALFONSO ESCALANTE CASSINELLI LUCAS EZEQUIEL VESCIO YC PERUANO 16:47:44 01:08:44 00:04:02   6
7 ESP8626 SABARA - VARICENTRO HERMANOS CAÑIZARES DIAZ IGNACIO CAÑIZARES RCMTPU 16:47:25 01:08:25 00:04:08   7
8 ESP6414 ENRIAERO PUERTO DE INDIAS MANUEL PRETEL RINCON MAXIMILIANO CRUZ PANEQUE CD NAUTICO PUNTA UMBRIA 16:47:42 01:08:42 00:04:54   8
9 ESP8129 CHRONO VLADISLAV GORYACHEV VLADISLAV GORYACHEV   16:50:28 01:11:28 00:07:38   9

BMW ORC 3

RACE 5

print



Fecha : 04/08/2017Hora Salida : 13:32:00Distancia : 5.2 Coeficiente : 1 Recorrido Compuesto
Pos N.Vela Yate Armador Patron Club Hora Llegada T.Invertido T.Corregido Obs Puntos
1 ESP6928 GRUPO CERES JAVIER BANDERAS DANIEL CUEVAS PD BENALMADENA 14:50:14 01:18:14 00:00:00   1
2 GBR7897R JUST THE JOB SCOTT BEATTIE SCOTT BEATTIE CVP ANDRATX 14:53:38 01:21:38 00:03:48   2
3 ESP8626 SABARA - VARICENTRO HERMANOS CAÑIZARES DIAZ IGNACIO CAÑIZARES RCMTPU 14:53:21 01:21:21 00:03:58   3
4 ESP8185 SAONA GONZALO CALVO PIERA GONZALO CALVO PIERA RCN VALENCIA 14:55:11 01:23:11 00:04:56   4
5 ESP7565 LANZAROTE SAILING PARADISE YE CABRERA / MIKEL BANUS ALEJANDRO MORALES RCN ARRECIFE 14:58:52 01:26:52 00:06:25   5
6 ESP8139 PISCO PERU ALFONSO ESCALANTE CASSINELLI LUCAS EZEQUIEL VESCIO YC PERUANO 14:56:59 01:24:59 00:07:10   6
7 ESP6414 ENRIAERO PUERTO DE INDIAS MANUEL PRETEL RINCON MAXIMILIANO CRUZ PANEQUE CD NAUTICO PUNTA UMBRIA 14:56:13 01:24:13 00:07:18   7
8 ESP9743 SWAHILI HERNAN MONES RUIZ HERNAN MONES RUIZYC ARGENTINO   14:58:36 01:26:36 00:08:31   8
9 ESP8129 CHRONO VLADISLAV GORYACHEV VLADISLAV GORYACHEV   15:01:32 01:29:32 00:13:16   9

BMW ORC 3

RACE 6

print



Fecha : 04/08/2017Hora Salida : 15:29:00Distancia : 4.4 Coeficiente : 1 Recorrido Compuesto
Pos N.Vela Yate Armador Patron Club Hora Llegada T.Invertido T.Corregido Obs Puntos
1 ESP6928 GRUPO CERES JAVIER BANDERAS DANIEL CUEVAS PD BENALMADENA 16:26:59 00:57:59 00:00:00   1
2 GBR7897R JUST THE JOB SCOTT BEATTIE SCOTT BEATTIE CVP ANDRATX 16:27:14 00:58:14 00:00:36   2
3 ESP8139 PISCO PERU ALFONSO ESCALANTE CASSINELLI LUCAS EZEQUIEL VESCIO YC PERUANO 16:27:22 00:58:22 00:00:47   3
4 ESP9743 SWAHILI HERNAN MONES RUIZ HERNAN MONES RUIZYC ARGENTINO   16:28:58 00:59:58 00:02:07   4
5 ESP8185 SAONA GONZALO CALVO PIERA GONZALO CALVO PIERA RCN VALENCIA 16:29:52 01:00:52 00:02:54   5
6 ESP7565 LANZAROTE SAILING PARADISE YE CABRERA / MIKEL BANUS ALEJANDRO MORALES RCN ARRECIFE 16:31:28 01:02:28 00:03:05   6
7 ESP8626 SABARA - VARICENTRO HERMANOS CAÑIZARES DIAZ IGNACIO CAÑIZARES RCMTPU 16:29:28 01:00:28 00:03:13   7
8 ESP6414 ENRIAERO PUERTO DE INDIAS MANUEL PRETEL RINCON MAXIMILIANO CRUZ PANEQUE CD NAUTICO PUNTA UMBRIA 16:30:23 01:01:23 00:04:30   8
9 ESP8129 CHRONO VLADISLAV GORYACHEV VLADISLAV GORYACHEV   16:32:59 01:03:59 00:07:07   9

BMW ORC 3

RACE 7

print



Fecha : 04/08/2017Hora Salida : 16:58:00Distancia : 5.4 Coeficiente : 1 Recorrido Compuesto
Pos N.Vela Yate Armador Patron Club Hora Llegada T.Invertido T.Corregido Obs Puntos
1 ESP6928 GRUPO CERES JAVIER BANDERAS DANIEL CUEVAS PD BENALMADENA 18:20:43 01:22:43 00:00:00   1
2 GBR7897R JUST THE JOB SCOTT BEATTIE SCOTT BEATTIE CVP ANDRATX 18:23:55 01:25:55 00:03:35   2
3 ESP8139 PISCO PERU ALFONSO ESCALANTE CASSINELLI LUCAS EZEQUIEL VESCIO YC PERUANO 18:24:04 01:26:04 00:03:46   3
4 ESP7565 LANZAROTE SAILING PARADISE YE CABRERA / MIKEL BANUS ALEJANDRO MORALES RCN ARRECIFE 18:29:36 01:31:36 00:06:31   4
5 ESP8626 SABARA - VARICENTRO HERMANOS CAÑIZARES DIAZ IGNACIO CAÑIZARES RCMTPU 18:27:09 01:29:09 00:07:18   5
6 ESP6414 ENRIAERO PUERTO DE INDIAS MANUEL PRETEL RINCON MAXIMILIANO CRUZ PANEQUE CD NAUTICO PUNTA UMBRIA 18:26:57 01:28:57 00:07:35   6
7 ESP9743 SWAHILI HERNAN MONES RUIZ HERNAN MONES RUIZYC ARGENTINO   18:28:21 01:30:21 00:07:46   7
8 ESP8185 SAONA GONZALO CALVO PIERA GONZALO CALVO PIERA RCN VALENCIA 18:28:45 01:30:45 00:07:59   8
9 ESP8129 CHRONO VLADISLAV GORYACHEV VLADISLAV GORYACHEV   18:32:53 01:34:53 00:14:11   9

BMW ORC 3

RACE 8

print



Fecha : 05/08/2017Hora Salida : 13:31:00Distancia : 6.8 Coeficiente : 1 Recorrido Compuesto
Pos N.Vela Yate Armador Patron Club Hora Llegada T.Invertido T.Corregido Obs Puntos
1 ESP6928 GRUPO CERES JAVIER BANDERAS DANIEL CUEVAS PD BENALMADENA 14:43:49 01:12:49 00:00:00   1
2 GBR7897R JUST THE JOB SCOTT BEATTIE SCOTT BEATTIE CVP ANDRATX 14:47:05 01:16:05 00:02:02   2
3 ESP7565 LANZAROTE SAILING PARADISE YE CABRERA / MIKEL BANUS ALEJANDRO MORALES RCN ARRECIFE 14:47:59 01:16:59 00:02:56   3
4 ESP8139 PISCO PERU ALFONSO ESCALANTE CASSINELLI LUCAS EZEQUIEL VESCIO YC PERUANO 14:46:32 01:15:32 00:03:18   4
5 ESP8185 SAONA GONZALO CALVO PIERA GONZALO CALVO PIERA RCN VALENCIA 14:47:29 01:16:29 00:03:29   5
6 ESP9743 SWAHILI HERNAN MONES RUIZ HERNAN MONES RUIZYC ARGENTINO   14:47:58 01:16:58 00:04:24   6
7 ESP8626 SABARA - VARICENTRO HERMANOS CAÑIZARES DIAZ IGNACIO CAÑIZARES RCMTPU 14:49:01 01:18:01 00:06:16   7
8 ESP6414 ENRIAERO PUERTO DE INDIAS MANUEL PRETEL RINCON MAXIMILIANO CRUZ PANEQUE CD NAUTICO PUNTA UMBRIA 14:49:21 01:18:21 00:06:53   8
9 ESP8129 CHRONO VLADISLAV GORYACHEV VLADISLAV GORYACHEV   14:50:48 01:19:48 00:08:19   9

BMW ORC 3

RACE 9

print



Fecha : 05/08/2017Hora Salida : 15:20:00Distancia : 7.2 Coeficiente : 1 Recorrido Compuesto
Pos N.Vela Yate Armador Patron Club Hora Llegada T.Invertido T.Corregido Obs Puntos
1 ESP6928 GRUPO CERES JAVIER BANDERAS DANIEL CUEVAS PD BENALMADENA 16:34:40 01:14:40 00:00:00   1
2 GBR7897R JUST THE JOB SCOTT BEATTIE SCOTT BEATTIE CVP ANDRATX 16:37:09 01:17:09 00:00:24   2
3 ESP9743 SWAHILI HERNAN MONES RUIZ HERNAN MONES RUIZYC ARGENTINO   16:35:22 01:15:22 00:01:05   3
4 ESP7565 LANZAROTE SAILING PARADISE YE CABRERA / MIKEL BANUS ALEJANDRO MORALES RCN ARRECIFE 16:38:04 01:18:04 00:02:28   4
5 ESP8185 SAONA GONZALO CALVO PIERA GONZALO CALVO PIERA RCN VALENCIA 16:37:49 01:17:49 00:02:59   5
6 ESP8626 SABARA - VARICENTRO HERMANOS CAÑIZARES DIAZ IGNACIO CAÑIZARES RCMTPU 16:37:25 01:17:25 00:03:50   6
7 ESP8139 PISCO PERU ALFONSO ESCALANTE CASSINELLI LUCAS EZEQUIEL VESCIO YC PERUANO 16:40:12 01:20:12 00:06:06   7
8 ESP6414 ENRIAERO PUERTO DE INDIAS MANUEL PRETEL RINCON MAXIMILIANO CRUZ PANEQUE CD NAUTICO PUNTA UMBRIA 16:40:01 01:20:01 00:06:27   8
9 ESP8129 CHRONO VLADISLAV GORYACHEV VLADISLAV GORYACHEV   16:41:03 01:21:03 00:07:24   9

BMW ORC 3

OVERALL

print


Pos N.Vela Div Yate Armador Patron Club Modelo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Puntos
1 ESP6928   GRUPO CERES JAVIER BANDERAS DANIEL CUEVAS PD BENALMADENA DUFOUR 34 4 1 1 1 1 1 1 1 1 8
2 GBR7897R   JUST THE JOB SCOTT BEATTIE SCOTT BEATTIE CVP ANDRATX J 97 E 1 4 4 5 2 2 2 2 2 19
3 ESP7565   LANZAROTE SAILING PARADISE YE CABRERA / MIKEL BANUS ALEJANDRO MORALES RCN ARRECIFE DUFOUR 34 3 3 3 4 5 6 4 3 4 29
4 ESP8185   SAONA GONZALO CALVO PIERA GONZALO CALVO PIERA RCN VALENCIA DUFOUR 34 7 2 2 2 4 5 8 5 5 32
5 ESP9743 C SWAHILI HERNAN MONES RUIZ HERNAN MONES RUIZYC ARGENTINO   DUFOUR 34 2 5 5 3 8 4 7 6 3 35
6 ESP8139   PISCO PERU ALFONSO ESCALANTE CASSINELLI LUCAS EZEQUIEL VESCIO YC PERUANO DUFOUR 34 8 7 9 6 6 3 3 4 7 44
7 ESP8626 C SABARA - VARICENTRO HERMANOS CAÑIZARES DIAZ IGNACIO CAÑIZARES RCMTPU SUN FAST 36 MOD 5 6 7 7 3 7 5 7 6 46
8 ESP6414 C ENRIAERO PUERTO DE INDIAS MANUEL PRETEL RINCON MAXIMILIANO CRUZ PANEQUE CD NAUTICO PUNTA UMBRIA GOLFINO 34 6 8 6 8 7 8 6 8 8 57
9 ESP8129   CHRONO VLADISLAV GORYACHEV VLADISLAV GORYACHEV   FIRST 34.7 9 9 8 9 9 9 9 9 9 71


© RCN Palma

http://www.escortbayanlariz.net/ escort ilanlari akseki escort beylikdüzü escort escort izmir escort www.ebahissitesi.com pinbahis https://www.mirror-1xbet.com/ esenyurt escort avcılar escort promosyon 1xbet зеркало 1хбет зеркало canlı okey oyna online okey oyna duz okey oyna gaziantep escort hint dizileri izle orjinal viagra Kamagra jel Mersin escort bets10 giriş beylikdüzü escort şişli escort kapalı escort şirinevler escort fındıkzade escort esenyurt escort